ДО 10 РОКІВ ПОДОВЖЕНОЇ ГАРАНТІЇ ВІД TOYOTA

ВПЕВНЕНЕ ЗАВТРА РАЗОМ З ВАШИМ TOYOTA!

10 років гарантії без жодних доплат!* Бренд TOYOTA подовжує термін дії 3-річної гарантії на основні вузли та агрегати своїх автомобілів! Головна умова її отримання – проходити планове технічне обслуговування нового автомобіля в офіційного дилера Toyota в Україні в установлені терміни або залежно від рекомендованого пробігу авто.


Подовжена гарантія розповсюджується на автомобілі, віком від 3 до 10 років за умови дотримання вищезазначених вимог. А також на авто, які протягом тривалого часу не проходили офіційний сервіс та повернулись до послуг з технічного обслуговування у дилера.

ДІЯ ПОДОВЖЕНОЇ ГАРАНТІЇ:

Розпочинається після того, як в авто закінчився 3-річний термін дії основної гарантії або його пробіг досяг 100 000 км.

Подовжується за умови проходження планового сервісу на строк до наступного планового технічного обслуговування.

Термін дії – до 10 років або до 160 000 км пробігу (залежно від того, що настане раніше) при дотриманні регламенту офіційного ТО у дилера.

Закріплюється за конкретним автомобілем незалежно від зміни його власника.

Перевірити подовжену гарантію

ПОДОВЖЕНА ПРОГРАМА ЗАБЕЗПЕЧИТЬ ВАМ:

Безпечні поїздки

Регулярне технічне обслуговування – запорука надійної та безвідмовної роботи вашого Toyota.

Економію вашого бюджету

Подовжена гарантія є безкоштовною. Варто лише дотримуватись регламенту планових ТО. Подовжується на термін в 1 рік або 15 000 км (залежно від того, що настане раніше).

Високу продажну вартість авто

Професійне ТО забезпечить вашому автомобілю збереження високої вартості, що дасть змогу вигідно його продати або обміняти за програмою Трейд-ін**.

ОТРИМАЙТЕ 10 РОКІВ ПОДОВЖЕНОЇ ГАРАНТІЇ НА ВАШ TOYOTA ВЖЕ СЬОГОДНІ!

*Йдеться про програму «Подовжена гарантія від TOYOTA». За якою клієнт має можливість подовжити або відновити гарантійні зобов’язання на окремі вузли та агрегати автомобіля за умови дотримання регламенту технічного обслуговування зі встановленням лише оригінальних запасних частин та витратних матеріалів у офіційних дилерів Toyota/Lexus в Україні. Термін дії такої гарантії сягає 10 років або 160 000 км пробігу (залежно від того, що настане раніше). ** Щодо цієї програми є певні обмеження. Дивіться детальні умови в окремому PDF-додатку за посиланням. Трейд-ін – програма, за якої ви можете обміняти всій вживаний автомобіль на новий, заплативши різницю між вартістю нового та узгодженою вартістю вашого з пробігом.