ГАРАНТІЙНИЙ СЕРВІС TOYOTA

складає

36 місяців або 100 000 км пробігу

на автомобілі, придбані в офіційному дилерському центрі Тойота

МЕЖІ ОФІЦІЙНОЇ ГАРАНТІЇ

Бренд Toyota гарантує ремонт несправностей або механічних пошкоджень, спричинених дефектами матеріалів чи недоліками виробництва. Відлік гарантійного строку від Toyota розпочинається від дати першого продажу/поставки авто, яка обов’язково зазначається у сервісній книжці та поширюється на:

Нові автомобілі:

з бензиновим/дизельним двигуном – 3 роки експлуатації авто або 100 тис. км пробігу (в залежності від того, який випадок настав раніше);

з гібридною установкою – 5 років або 100 тис. км пробігу (залежно від того, що настане раніше).

Лакофарбове покриття

(корозія або пошкодження, які виникли через брак матеріалів або виробництва) – 3 роки або 100 тис. км (в залежності від того, який випадок настане раніше).

Оригінальні запчастини

придбані виключно у ДЦ «Тойота Центр Київ ВІДІ Аеропорт» та встановлені на нашій сервісній станції – 1 рік без обмежень щодо пробігу.

Оригінальні аксесуари

придбані у нашому дилерському центрі – поширюється на залишковий термін гарантії автомобіля (від дати продажу/поставки першому власнику), але не менше 1 року від дня встановлення.

ГАРАНТІЯ НА ЗАПАСНІ ЧАСТИНИ І АКСЕСУАРИ

Офіційний гарантійний сервіс поширюється лише на оригінальні запасні частини і аксесуари, які було придбано та встановлено в офіційного дилера Toyota в Україні – автосалон «Тойота Центр Київ ВІДІ Аеропорт».

Якщо виявлено випадки несправностей або дефектів відповідно до вищезазначених строків і за умов, зазначених у книжці «Сервіс і гарантія», ДЦ Тойота Центр Київ ВІДІ Аеропорт проводить ремонтні роботи або заміну запчастин.

Зверніть увагу! Гарантія від виробника діє за умов своєчасного проходження повного технічного обслуговування автомобіля на СТО Тойота Центр Київ ВІДІ Аеропорт.

За більш детальною інформацією стосовно умов і термінів надання гарантії звертайтеся до офіційного дилера Toyota в Україні – Тойота Центр Київ ВІДІ Аеропорт.

ПЛЮСИ ОБСЛУГОВУВАННЯ У НАС

Оперативність

Досвідчені спеціалісти швидко проводять діагностику та сервіс вашого авто

Якість

Обслуговування автомобіля проводимо за допомогою спеціального новітнього обладнання Toyota

Впевненість

Використовуємо оригінальні матеріали і запасні частини бренду Тойота

ПОПУЛЯРНІ ЗАПИТАННЯ

Термін гарантії складає 3 роки або 100 тис. км пробіг (в залежності від того, який випадок настане раніше).

Відлік гарантійного терміну починається з дня купівлі/поставки нового автомобіля першому Власнику.

Якщо даний інцидент відбувся протягом 3 років від дати першої покупки через недоліки виробництва або дефекти матеріалів – це є гарантійним випадком.

Майстри нашого СТО мають багаторічний досвід, постійно удосконалюють свої знання і навички. За якість наданих послуг ми відповідаємо своєю репутацією