СЕЗОННИЙ ШИННИЙ ГОТЕЛЬ

Сезонний шинний готель – унікальна послуга від Тойота Центр Київ ВІДІ Аеропорт. Завдяки якій у вас є можливість залишити свій зимовий або літній комплект шин на зберігання у нашому спеціалізованому приміщенні. І таким чином забезпечити собі впевненість у тому, що вони будуть збережені відповідно до всіх норм і стандартів.

Вартість зберігання шин всього:

1260 грн* за 210 днів

*Ціна за комплект із 4 шин одного типу і моделі станом на 01.01.2023. Може бути змінена без попередження.

За більш докладною інформацією звертайтесь до консультантів.

ПЕРЕВАГИ ШИННОГО ГОТЕЛЮ

Постійна підтримка правильного температурного режиму і рівня вологості

До приміщення не потрапляють прямі сонячні промені

Положення шин відповідає затвердженим стандартам, що є запорукою підтримання їх рівня якості

ВИ – ЗАПИТУЄТЕ, МИ – ВІДПОВІДАЄМО

Для розміщення шин обладнане спеціальне закрите приміщення, в якому підтримується передбачений стандартами температурний режим і рівень вологості, до нього не потрапляють сонячні промені. Шини зберігаються у правильному вертикальному або горизонтальному положенні, що забезпечує їм довговічність та надійну службу.

Шинний готель знаходиться під постійною охороною. Тож ви можете бути спокійними за їх збереження.

Клієнт, який залишає у нас на зберігання свої шини, отримує відповідний документ-підтвердження. А інформація про комплект шин заноситься до спеціальної електронної бази, в якій йому присвоюється спеціальний унікальний номер, завдяки якому шини потім легко знайти. .

Так, для наших постійних клієнтів передбачена програма лояльності. За докладною інформацією звертайтесь до наших менеджерів.