УНІКАЛЬНІ ПОСЛУГИ ВІД TOYOTA ASSISTANCE І ASSISTANCE PLUS

Toyota Assistance – спеціальна послуга допомоги водієві при виникненні непередбачуваної несправності автомобіля під час поїздки. Її можуть отримати всі клієнти, хто придбав автомобіль в салоні Тойота Центр Київ ВІДІ Аеропорт.

За кожним нашим покупцем закріплюється персональний менеджер 24/7, який може допомогти вирішити питання, пов’язані з роботою вашого Toyota.

TOYOTA ASSISTANCE вирішує такі незручності:

Власник загубив ключі від авто або замкнув їх всередині нього

Автомобіль повідомляє про механічну помилку

Несподівано закінчилось паливо

Спустило або пробилось колесо

Розрядився акумулятор

TOYOTA ASSISTANCE ДЛЯ ПОДОРОЖУЮЧИХ

Подія Поруч з домом У радіусі 50 км від місця проживання За межами країни
Надання рекомендацій та порад
Запуск двигуна від стороннього джерела живлення
Заміна пошкодженого колеса
Доставка пального
Аварійне відчинення дверей
Найм готелю
Відновлення подорожі
Екстра заміна авто
Повернення відремонтованого Toyota
Персональний водій
Водій на заміну
Доставка запчастин

ЧАСТІ ЗАПИТАННЯ АВТОВЛАСНИКІВ

Обов’язково! За рахунок компанії Toyota до вас приїдуть спеціалісти і спробують провести нескладний ремонт автомобіля на місці, інакше – буде надана послуга буксирування.

У такому випадку за програмою Toyota Assistance ваш автомобіль доставлять до найближчого офіційного дилера Toyota. Або якщо автомобілю необхідно бути безпечно припаркованим на ніч до початку ремонтних робіт, компанія Toyota сплатить за таке паркомісце.

Зверніть увагу! Ця сума не має перевищувати 74,00 €.

Toyota Assistance винайме та оплатить вам готель неподалік сервісного центру, де буде проводитись ремонт вашого автомобіля. Наголошуємо, що такий найм доступний не більше, ніж на 4 ночі, а сума сплати за нього не має перевищувати 112,00 € на одну особу за ніч.

Важливо! Ця послуга надається лише за умови, що вона є доступною у місці вашого перебування. Харчування та інші супутні витрати оплачуються власником авто і пасажирами самостійно.