КРЕДИТ НА ВАШ TOYOTA

В автосалоні Тойота Центр Київ ВІДІ Аеропорт ви можете придбати автомобіль з пробігом в кредит. Для нас кожен клієнт – особливий і неповторний. Тому залежно від ваших побажань та можливостей, підбираємо вигідну програму кредитування.

Наші фінансові спеціалісти проведуть докладну консультацію щодо вибраного вами варіанту кредиту, розрахують суми необхідних щомісячних платежів та забезпечать повний супровід від дати підписання угоди до повного погашення кредитних зобов’язань.

Ми дуже цінуємо ваш час! Тому якщо ви вирішили купити авто з пробігом у нас – оперативно оформимо для вас кредитний договір, доки ви будете насолоджуватися улюбленою кавою.

Омріяна Toyota за 1 день – реальність разом з Тойота Центр Київ ВІДІ Аеропорт!

Розрахуйте кредитну пропозицію на вашу нову Toyota.

Імя *

Прізвище *

Номер телефону *

Адреса електронної пошти *

Як з вами зв'язатися

НАШІ ПЕРЕВАГИ

Швидка та проста процедура оформлення

Менеджери докладно пояснять вам всі умови вибраної кредитної програми та допоможуть заповнити всі необхідні документи.

Прозора система платежів

Всі розрахунки по щомісячним платежам та вартості комісій банку вам повідомить фінансових фахівець. Інших додаткових витрат не матимете.

Безготівкові платежі

Ви маєте можливість погашати кредитне зобов’язання шляхом безготівкового перерахування коштів з будь-якого розрахункового рахунку та у зручний для вас час, незалежно від місця перебування.

ВИ – ЗАПИТУЄТЕ, МИ – ВІДПОВІДАЄМО

Процедура оформлення кредиту відбувається за максимально короткий проміжок часу при наявності у вас повного пакету необхідних документів, на основі якого Банк приймає рішення.

Можна оформити кредит, терміном від 1 до 7 років. Ви також маєте змогу погасити його достроково без штрафних санкцій та додаткових платежів.

Оскільки до моменту повного погашення кредитного зобов’язання автомобіль є заставним майном Банку, обов’язкова умова отримання кредиту – оформлення повного полісу КАСКО задля усунення всіх можливих ризиків руйнування транспортного засобу.

Звичайно! Для таких клієнтів у нас передбачені спеціальні програми кредитування для фізичних та юридичних осіб.